Basisaanbod

Brillen- en pettenactie

In het kader van de missiemaand, wilden we dit jaar iets concreet doen voor mensen die onze hulp zeker kunnen gebruiken. Daarom hielden we een inzameling van petten en brillen, bedoeld voor een project in
Afrika. Dankzij de inspanning van velen, hadden we een totaal van 159 brillen en 132 petten. Dit mag toch wel een succes genoemd worden! Als afsluiting ,vlak voor de kerstvakantie, kwam Roel Truyers deze inzameling in
onze school afhalen voor zijn project in Rwanda. Hij legde aan de kinderen uit waarom petten en brillen toch zo belangrijk zijn voor de mensen daar . Hij vertelde ons over zijn liefde voor dit land. Iedereen luisterde geboeid naar zijn verhaal . Hij beloofde ons om bij zijn volgend bezoek onze inzameling mee te nemen en nadien ons een foto te sturen van de gezichtjes met pet of bril….
Het voelde goed om op deze manier ook voor anderen iets te kunnen betekenen !

Klik hier voor de foto’s.